Toto je pouze náhled.
( Aktuální )
Zveřejněno 14. 5. 2024

Skautská energie – elektřina a plyn za lepší cenu

Výborným způsobem, jak ušetřit, je společný nákup energií za nejlevnější ceny. Do projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo, tedy klubovny a základny, domácnosti i firmy. Navíc takto od dodavatele získá finanční podporu i Junák – český skaut.

Proč odebírat elektřinu a plyn přes Skautskou energii?

Skautská energie není dodavatelem energií. Je službou pravidelné soutěže mezi dodavateli energií, kterou každým rokem organizuje pro desetitisíce přihlášených zájemců. Hromadnou poptávkou tak již více než 10 let dokážeme všem zapojeným zprostředkovat jedny z nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Zapojit můžeš jak svoji domácnost, tak i váš oddíl, resp. středisko. Proč platit za energie víc, než je nutné? Spojme se a budeme silnější. Víc hlav víc uspoří :)

Od roku 2024 navíc s novým zákaznickým portálem, kde každý uživatel pohodlně spravuje všechna odběrná místa (svoje, střediska, firmy nebo třeba rodinného příslušníka, pokud ho o to požádá).

Veškeré podrobné informace k projektu Skautská energie včetně ceníku najdeš na www.skautskaenergie.cz .